BG EN

Чешки авиолинии започват полети до София от догодина

Животът днес

Чешки авиолинии започват полети до София от догодина

5961
на 22.11.2021
Чешки авиолинии започват полети до София от догодина
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Czech Airlines (CSA) ще разшири значително полетите си за следващия летен сезон, съобщиха от превозвача. Авиокомпанията обяви разписанието си от 27 март до 29 октомври 2022 г. Тя ще предлага редовни полети до 15 дестинации в 14 държави, сред които и България. 

препоръчано

Самолетните билети вече се предлагат във всички канали за продажба. От следващото лято CSA ще лети отново от Прага до Брюксел, Барселона, Мадрид, Рим, Амстердам, Хелзинки, Букурещ, Малта. Въвеждат се и редовни полети между Прага и София след 10 години прекъсване на услугата през март 2012 г. Те ще се изпълняват 3 пъти в седмицата - вторник, четвъртък и събота.

Досега само "България Еър" оперираше между София и Прага.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 27
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК