ГОРЕЩО
Последни седмици за изгодна продажба на земя!
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Оставката на кабинета вече е депозирана
СКАНДАЛ! ППДБ разиграват медиите - Кокорчо мълчи с кои партии ще управляват след изборите, а Мирчев...
ПЪРВО В ПИК TV! Пеевски: България трябва да е социална държава и да помага на хората. Сега цялата отговорност е на коалиция "Сорос" (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК TV! Пълен абсурд - правителството оцеля на вота на недоверие, въпреки че вече подаде оставка (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ученици, посещаващи кръжок по археология намериха мумия на възраст около 7000 години в Северно Чили, предаде Интерфакс, цитира агенция "Фокус".
Децата направили откритието си през изминалите почивни дни по време на посещението си на територията на туристическо-археологическия комплекс Морро де Арика.
Експертите предполагат, че археологическият артефакт е излязъл на повърхността на земята в резултат на земетресението с магнитуд от 8,2 по скалата на Рихтер, разтърсило региона през месец април тази година.
препоръчано
САЩ ще проверяват социалните мрежи на туристите за последните пет години
6321
преди 2 часа
Полша изпраща МиГ-29 на Украйна срещу дронове
8330
преди 2 часа
Хакан Фидан: Турция няма да позволи нов хаос в Сирия
8564
преди 4 часа


