BG EN

Чистката в Юнайтед започна - ето кои "изгоряха" първи

Световен футбол

Чистката в Юнайтед започна - ето кои "изгоряха" първи

7423
на 20.04.2022
Чистката в Юнайтед започна - ето кои изгоряха първи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двамата водещи скаути на Манчестър Юнайтед са напуснали клуба. Това са Джим Лоулър и Марсел Баут.

препоръчано

Първият беше главен скаут от осем години насам, а преди това изкара също толкова време като анализатор, като беше привлечен по времето на Алекс Фъргюсън. Длъжността на Баут пък беше директор на глобалната скаутска мрежа. Той пристигна в Манчестър Юнайтед заедно с Луис ван Гаал през 2014 г.

Често през последните години "червените дяволи" търпяха критики заради входящите трансфери, пише "The Athletic".

"Джим Лоуър взе решение да се оттегли. През изминалите си години в Манчестър Юнайтед той изигра ключова роля в изграждането на отбори, които спечелиха множество трофеи и беше изключително ценен за сър Алекс Фъргюсън и последвалите го мениджъри", се оказва в позицията на клуб.а

"Марсел Баут пък беше фигура, която се радваше на уважение както в клуба, така и извън него. Той имаше важна роля като асистент и в това да подсили възможностите на скаутското ни звено през последните години", гласи информацията за другия напуснал.

Тези дни временният мениджър Ралф Рангник заяви, че е належащо в клуба да се извършат доста промени, споменавайки и нуждата да се вземат до десетима нови играчи, предава "Гонг".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 56
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК