BG EN

Чокманово потъна в траур! Погребват Бисер Киров в родното му село - каквото е последното му желание

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Чокманово потъна в траур! Погребват Бисер Киров в родното му село - каквото е последното му желание

29910
на 12.11.2016
Чокманово потъна в траур! Погребват Бисер Киров в родното му село - каквото е последното му желание
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бисер Киров ще бъде погребан в неделя в родопското село Чокманово, съобщи пресцентърът на Община Смолян.
Поклонението ще започне от 12 часа в храм "Св. Висарион Смоленски" в Смолян. Архимандрит Висарион ще извърши опелото.

Обичаният певец ще бъде погребан до гроба на дъщеря си и на предците си. Последният път на музиканта завършва в родното място на неговия род. Певецът с неповторимия глас беше емоционално свързан с Родопите и приживе беше обявен за почетен гражданин на Смолян.

В събота редица известни дейци на културата, както и почитатели на Бисер Киров си взеха последно сбогом с него. Останките на талантливия изпълнител бяха изложени за поклонение в Народния театър „Иван Вазов”. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 20
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК