BG EN

Чудо! Две жени станаха майки по два пъти през 2012 г.

ТОП НОВИНАТА

Чудо! Две жени станаха майки по два пъти през 2012 г.

3051
на 28.12.2012
Чудо! Две жени станаха майки по два пъти през 2012 г.
Автор:   Ива Оприкова

Между Коледа и Бъдни вечер

През 2012-та две жени два пъти са станали майки – през януари и декември, съобщава д-р Антоанета Блажева, завеждащ неонатологично отделение в Монтана пред сайта novinitem. През трите празнични дни са родени седем бебета. На Бъдни вечер  са се родили две момичета, а на Коледа момче. Родителите са предпочели да го кръстят Михаил, а не Христо. На Стефанов ден в Монтана са се появили още две дечица. “Раждаемостта в област Монтана се запазва, което е радостно, като гледаме другите региони. Имаме и тежки случаи с недоносени бебета не само от Монтанско, но и съседните области”, казва д-р Блажева. 732 деца са се родили в болницата в Монтана от началото на годината.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая Петрохан (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ново
Днес: 12
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК