Чудо! Черно море изтръгна от "Левски" Купата на България след невероятен обрат

20
30.05.2015
20
3262

Невероятна драма! "Черно море" спечели Купата на България след голям мач с "Левски".

Варненци направиха чутовен обрат, като победният гол падна за 2:1 в 118-ата минута. Попадението отбеляза Матиас Курьор, който премина като Марадона през няколко защитника на сините, след което чукна топката хладнокръвно в левия ъгъл.

Това е първата Купа на България, спечелена от варненския тим.

Любопитното е, че "Черно море" игра от 38-ата минута с човек по-малко след изгонване на Стенио. "Левски също остана с 10 души на терена, но чак в 120-ата минута на мача, когато  бе отстранен Веселин Минев.

Изравнителното попадение варненци пък отбелязаха в 92-ата минута - по време на даденото от съдията продължение на редовното време, което завърши 1:1.

Фенове на "Левски" побесняха след мача и нахлуха на терена. Други чупеха и хвърляха седалки.

(20)
1
БРАВО, ЧЕРНО МОРЕ ИГРАХА ПЕРФЕКТНО! ХУНИТЕ НА ЛЕВСКИ ИЗПОЧУПИХА СЕДАЛКИТЕ.
2
Свадбата да варне парите
3
Браво на моряците. Така се играе футбол, с голямо сърце, без страх!
4
НЕМА НИКАКВО ЧУДО !!! ВЪВ ФУТБОЛА ПЕЧЕЛИ ПО ДОБРИЯ !!! КОИТО СИ ГО МОЖЕ СИ ГО МОЖЕ !!! БРАВО НА МОРЯЦИТЕ
5
Така се играе! Браво на Черно море, а сватбаря е за затвор, въпреки всичко им дадоха добър урок.
6
Морето ражда мъже гората дървета
7
С това държание феновете на Левски полазаха и доказаха, че оправия за нашата държавица няма... Няма и да има с такъв прост и глупав народ. Благодаря! :)
8
не е истина просто. И бфс и гелосания им поднесоха на поднос купата а тия пак се наакаха. просто направиха нощта ми приятна. респект за варненци!
9
Само не ми стана ясно дали морето ражда и негри , защото това вече са основните футболисти по нашите отбори .
10
Без сериозната подкрепа на съдията, Черно море нямаше да спечели купата.
11
Пълен късмет за Черно море , нищо особено не играха , основно се бутаха и правеха безумни шпагати за нарушения , две измислени атаки и два гола . Съдията се изплаши и не отсъди и чиста дузпа ! Но Левски просто проспа мача , допуснаха един дръглив негър да се бута непрекъснато със защитата им , а никой не смееше да му влезе сериозно за да не би съдията да даде картон и да изравни отборите . От момента в който заслужено изгони играч на Черно море съдията явно се изплаши и престана да е обективен , не смееше вече да реагира на грубите нарушения на Черно море . Но Левски сам си е виновен ,от няколко напълно чисти положения не можа да вкара гол , а и допусна нападателите на Черно море да стигнат 2 пъти до вратата , вместо много по рано да ги фаулират . Смешен мач , в който единият отбор просто се почуства прекалено сигурен и проспа и собствените си положения и смешните 2 положения на Черно море .
12
13
Айде пак Kyp ьор за Леефски!!!
14
афаутбола е велика игра но за умни хора мислещи и можещи. У нас 80 процента който управляват футбола са неграмотн. Не всеки малък крокодил става голям крокодил
15
мястото на сините е във втората шестица и да играят само тук,за да не ни резилят и да ни късат нервите навън,браво на моряците,големи сте!
16
вчера някъде четох,че залога Черно море да бие и 10:1 ................
17
chaide svarshi rezila ti i gonzo van ot levski
18
Не знам защо се забравя министъра на спорта Красен Кралев (варненец). (За справка -баскетбола, купата е в Черно море.) Иначе левскарите са си кухи лейки.
19
Признавам победата на “Черно море “ .......... и като фен на ЛЕВСКИ - Поздравявам Победилите ! .............................. НО – НЕ Признавам - “Феновете“=ГАМЕНИТЕ за Просташкото поведение на стадиона !!! Добре е че по ТВ дават Английско Първенство ,,,, че да сравняваме - Къде сме !
20
Най-българския отбор – Черно море разгроми най-мракобесния отбор на шопската Държавна Сигурност - Левски. # Морска Варна унижи милиционерска София # Газдов, Гогов, Мирчо Спасов, Батков, техните наследници и всички останали комунистически изчадия са в траур . . . -=-= ПAK Плаж, море, финал за купа, Уефски ПАК ще духа супа; # Гонзo ПАК извади вaзелина и „намаза” синята дружина # Че в Бургас, край морето ПАК ги изненадаха в дупето. # 30 май стадион Лазур, Уефски ПАК налапа кур . #