ГОРЕЩО
МРЕЖАТА ГЪРМИ! След признанието на Васил Терзиев, че е спонсорирал паравоенната група "Петрохан", въпросът е: Терористи ли са ППДБ
НПО-тата на Прокопиев, свързани с мистериозното тройно убийство край Петрохан - разследвани от 2 години
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Атанас Русев ПРОГОВОРИ за познанството си с разстреляните в хижа "Петрохан": Не съм чувал Калушев от 10 години. Най-вероятната версия е за… (СНИМКИ)
ТОП СОЦИОЛОГ: Противно на очакванията, кампанията няма да е конфронтационна, конкурентното предимство на Борисов са... А Пеевски...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Колумбийската поп звезда Шакира постигна споразумение с прокуратурата в Испания по дело за данъчни измами, точно когато процесът срещу нея щеше да започне, предаде Би Би Си.
препоръчано
Певицата е платила 7,5 млн. евро глоба, а прокуратурата искаше наказание за нея от 8 г. затвор и глоба от 23,8 млн. евро, ако бъде призната за виновна.
46-годишната звезда получи и 3-годишна условна присъда.
Шакира бе обвинена в данъчни измами за 14,5 млн. евро в Барселона. Тя неведнъж отричаше да е извършила нещо нередно и заяви, че е разрешила въпроса "в най-добър интерес на децата си".
По-рано тя отказа да се споразумее с прокуратурата и предпочете да се изправи пред съда, напомни БНР.
свързани новини
Отново обвиниха Шакира в данъчни измами
6282
на 27.09.2023
НЕ СЕ ОТКАЗВА: Дара ще пее на “Евровизия“
45198
на 02.02.2026
Цитиридис, Блажев и Мариана Попова подкрепиха Дара: Не се отказвай!
38095
на 02.02.2026
Дара обмисля отказ от "Евровизия"
67082
на 02.02.2026


