BG EN

Шампионът Стъки: В почтена държава Кирил Петков и Румен Радев вече щяха да са подсъдими

Епицентър

Шампионът Стъки: В почтена държава Кирил Петков и Румен Радев вече щяха да са подсъдими

79294
на 12.10.2021
Шампионът Стъки: В почтена държава Кирил Петков и Румен Радев вече щяха да са подсъдими
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В почтена държава, подписалият Декларация с невярно съдържание Кирил Петков и нарушилият Конституцията Румен Радев вече щяха да са подсъдими.

препоръчано

Това коментира шампионът Станислав Недков-Стъки по повод разкритата вече и с официални документи измама на Кирил Петков да подпише декларация с невярно съдържание, за да бъде назначен за служебен министър от Румен Радев. Президентът пък дори и след гръмване на скандала, го остави министър и застана зад него.

"В България обаче те са кандидатите на почтените за премиер и за президент втори мандат", горчиво констатира Недков.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК