ГОРЕЩО
Изпълзяването на пепелянките! Защо Кадиев мълчи за космическите сметки за ток, а дрънка глупости за Пеевски
ПЪРВО В ПИК! Борисов с призив към Илияна Йотова - ето какво поиска от президента (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Виктор Димчев шокиращо за случая "Петрохан": Това е секта, правили са оргии! Синът на Яни Микулев се е хвалил пред своя съученичка, че има богат любовник. Има и клипчета от хижата. Мъжете от ППДБ са преки участници в тези събития (ВИДЕО)
МВР с позиция за случая "Петрохан", ето какъв призив отправи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Германският национал Матиас Гинтер няма да остане в Борусия (Дортмунд). 23-годишният защитник говори пред медиите след финала на Купата на конфедерациите срещу Чили, спечелен от Бундестима с 1:0. Освен победата, той засегна и темата за собственото си бъдеще.
"Дали знам къде ще играя през новия сезон? Да. И това не е Борусия", каза Гинтер, цитиран от Спортал.
Най-сериозен интерес към него има от страна на Тотнъм и Хофенхайм. Цената му, определена от шефовете на клуба от Дортмунд, е 20 млн. евро.
препоръчано
Два клуба от Серия А напират за перла на Левски
12855
на 05.02.2026
ПОДПИСА: Мъри прибра национал в Измир
10375
на 05.02.2026
Шефът на ФИФА иска махане на санкциите срещу руски отбори
22378
на 02.02.2026
Роналдо планира да бойкотира следващия мач на Ал-Насър
15779
на 02.02.2026


