ГОРЕЩО
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ: Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
ШИШКОВ ВДИГНА РЪЦЕ за незаконния град край Варна: Историята е много оцапана
НАПРЕЖЕНИЕ: Синдикатите готвят реакция, ако видят това конкретно предложение в бюджета
НЕВИННИ ЖЕРТВИ: Излезлият преди 10 дни от пандиза циганин заклал като агнета Юлиян и Дани (СНИМКИ)
ЗЛОВЕЩО! Потресаващи подробности за кървавата касапница в Угърчин
"Песента е нелепа и несериозна. Не разбирам защо толкова много хора я харесват", сподели красавицата
Мария Шарапова ненавижда нашумелия музикален хит "Гангнам стайл" на корейския рапър PSY. "Песента е нелепа и несериозна. Не разбирам защо толкова много хора я харесват", сподели красавицата. Интересен факт е, че преди известно време 18-годишната Лаура Робсън и най-добрата млада канадска тенисистка Южени Бушар заснеха видео на мелодията, като в него се включи именно Маша, но тогава тя не е имала представа в какво се забърква. "Звучах все едно не зная за какво става въпрос. Определено се срамувам от себе си. Карах си колата, когато за първи път чух това глупаво парче.", ядосано признава рускинята. Както е известно, "Gangnam style" на PSY влезе в рекордите на Гинес като най-гледаната песен в Youtube. Парчето, пуснато през юли в мрежата, успя да задмине хитове на Джъстийн Бийбър и Адел с 4 938 688 "харесвания".препоръчано


