ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
СПЕШНО ПРИ Д-Р ГЪЛЪБОВА: В "Да, България" тотално изплискаха легена - толкова АБСУРДНО ВИДЕО скоро не сте гледали
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сериозни тренировки започна тенис звездата Мария Шарапова. След като преодоля контузия и все още изчаква наказанието си за употреба на допинг, бившата любима на Григор Димитров се завърна на тренировъчния корт.
препоръчано
Преди няколко дни Маша разпускаше по мексиканските плажове, но вече се подготвя сериозно за бъдещи изяви на корта.
Очаква се до няколко месеца да бъде обявено наказанието й, което тече от 12 март. Възможно е Маша да може да играе на Олимпиадата в Рио де Жанейро в началото на август.

Отлагат решението за Шарапова за лятото
10254
на 30.03.2016


