ГОРЕЩО
Веселин Киров пред ПИК TV: Ако режимът в Иран колабира, към Европа могат да тръгнат до 10 милиона бежанци (ВИДЕО)
ГОРЕЩА ВЕРСИЯ! Митьо Очите знае кой е отговорен за огнената вендета срещу Майбаха му, но не го издал на полицията
Проверяват инцидент с хеликоптера на Тръмп
Експерт ПОСОЧИ кое е най-голямото предизвикателство за Бюджет 2027, виси въпросът за дефицита
Проф. Кантарджиев потвърди това, в което мнозина се съмняваха: Ковид беше лабораторна грешка
ЕС
Шарл Мишел: Преди отново да набере скорост, ваксинирането в Европа ще се забави
4655
на 26.02.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Председателят на Европейския съвет Шарл Мишел призна вчера, че разпространението на ваксините срещу коронавирус в Европа може да се забави през следващите седмици, преди отново да набере скорост.
препоръчано
"Знаем, че следващите няколко седмици ще продължат да бъдат трудни по отношение на ваксинациите", каза той след видеосрещата снощи на върха на 27-те национални лидери в ЕС.
Той обаче добави: „Имаме средства, имаме ресурси, имаме способността да успеем да спазим ваксинационните планове през следващите няколко месеца“.


