ГОРЕЩО
Правителството предприема мерки в подкрепа на транспортния бранш и за устойчивото развитие на сектора
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! След искане на прокуратурата: Съдът задържа Васил от "Калашниците" за мелето на "Челопешко шосе"
Гълъб Донев с последни новини за бюджета
Радев се срещна с КНСБ - ето какво заяви пред синдикатите
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хеликоптер е бил ударен от кола на площадка в чепеларското село Павелско, а виновникът за инцидента е избягал. За необичайното произшествие съобщават от полицията в Смолян.
препоръчано
Сигналът за инцидента, е постъпил на 8 септември. Той е бил подаден от 40-гоидишен мъж от Горна Оряховица - авиомеханик в частна фирма, като съобщил затова че е установил щети по базирания на площадка в бившето телеугоително стопанство в Павелско хеликоптер "Enstrom 480 B".
свързани новини
Гръцки парашутист се заби в бунгало край монтанско село
15997
на 08.09.2019
Щетите са причинени от неизвестно за сега моторно превозно средство. В резултат на удара, е повредена селскостопанска система за обработване на гори.
Авария остави без вода Нова Загора и осем села
4985
преди 5 часа
Нова Загора и осем села останаха на сухо заради авария
4234
преди 8 часа
Централна улица в Благоевград ще бъде затворена от утре, заради ремонт
7024
преди 20 часа


