BG EN

Шведският флот ще има подводница-призрак

ГОРЕЩО
МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият "защитник" на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко "морални" и кухи хора сте (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Тома Николов: Валякът "Петрохан" премаза Терзиев и ППДБ. Теодора Георгиева има разстройство на мисловната дейност - върза фльонга на фльонгите (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПИК TV! Станислав Анастасов ХВАНА НАТЯСНО служебен министър: Вие сте новият Цицелков. Колко пъти сте се срещали с Божидар Божанов, Ивайло Мирчев, Асен Василев, Васил Терзиев (ВИДЕО) ПИК TV! Адвокат Станислав Станев: Обидно ми е, че Теодора Георгиева очаква да повярваме на глупостите й (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС

Шведският флот ще има подводница-призрак

6942
на 03.07.2015
Шведският флот ще има подводница-призрак
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Корпорацията "СААБ" разкри създадената от нея най-напреднала по отношение на невидимостта си за очите и ушите на врага подводница стелт, съобщи в. "Дейли Мейл". Подводницата А26 е с дължина 63 м. и разполага с възможности за влизане в "режим призрак", с което става неоткриваема под вода.

препоръчано

Освен това разполага със специално съоръжение, през което водолази от специалните части могат незабележимо да влизат или излизат от подводницата. Корпорацията вече е подписала договор за 1 млрд. долара за изграждането на две от новите подводници за шведския боен флот.

Невидимостта е сърцевината на проекта Kockums A26 , казват от "СААБ" и споменават за разработената технология GHOST, използвана при създаването на подводницата. В споменатия договор с размер 1,04 млрд. долара влизат освен създаването на две от новите подводници и подобряването на две подводници клас Gotland.

Работата по двата нови "призрака" на шведския боен флот е планирано да приключи до 2024 г. Новите подводници ще могат да извършват автономно плаване в продължение на 45 дни, а под вода ще издържат до 18 дни. Тестовата дълбочина, на която ще бъдат изпробвани, е 200 м. Захранването им е с конвенционално електрическо-дизелово оборудване. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият защитник на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко морални и кухи хора сте (ВИДЕО) МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият "защитник" на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко "морални" и кухи хора сте (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК