BG EN

Швейцарските власти са арестували президента на КОНКАКАФ Алфредо Хавит

СВЕТЪТ ДНЕС

Швейцарските власти са арестували президента на КОНКАКАФ Алфредо Хавит

7521
на 03.12.2015
Швейцарските власти са арестували президента на КОНКАКАФ Алфредо Хавит
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на Конфедерацията по футбол на Северна и Централна Америка и страните от Карибския басейн (КОНКАКАФ) Алфредо Хавит е арестуван в Цюрих по делото за корупция във ФИФА, съобщава в своя „Туитър“ журналистът от вестник The New York Times Сам Борден. 

препоръчано

Швейцарските власти извършиха нови арести по продължаващото разследване срещу ФИФА, някои от които преди разсъмване в хотел в Цюрих. Властите са се насочили към бивши и настоящи висши служители по обвинения в рекетиране, пране на пари и измами. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК