ГОРЕЩО
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
Безплатно обучение по безопасно шофиране събра над 100 души в София (СНИМКИ)
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА! Ивелин Михайлов сложи край на пирамидата "Исторически парк"
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шест килограма канабис са иззети при полицейска акция в Сливен, съобщиха от областната полиция.
Наркотикът е открит на 14 юни в лек автомобил с варненска регистрация при проверка на входа на Сливен. Иззети са 24 пакета канабис с общо тегло шест килограма. В РУ - Сливен, са отведени водачът на автомобила - Т.Ч. на 62 години и спътникът му П.П. на 52 години от Варна. Първоначално двамата са задържани за 24 часа.
За случая е уведомена Окръжна прокуратура - Сливен, образувано е досъдебно производство.
препоръчано
свързани новини
Акция: Полицаи иззеха канабис от дома на рецидивист във Враца
13405
на 14.06.2020
УДАР НА ПОЛИЦИЯТА: Разкриха две наркооранжерии за канабис (ВИДЕО)
18722
на 12.06.2020
Разбиха супер модерна оранжерия за канабис край Дупница (СНИМКИ)
33590
на 04.06.2020
Откриха канабис при обиск на къща в Бяла Слатина
22644
на 23.05.2020


