BG EN

Шефовете на "Ботев" (Пд) са уверени, че клубът ще вземе лиценз

Футбол

Шефовете на "Ботев" (Пд) са уверени, че клубът ще вземе лиценз

7541
на 13.05.2015
Шефовете на Ботев (Пд) са уверени, че клубът ще вземе лиценз
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ръководството на "Ботев" (Пловдив) е уверено, че няма да има проблем клубът на получи лиценз за следващия сезон.

препоръчано

В момента "жълто-черните" нямат изискуем дълг към никого. Дори обявеният вчера дълг от 50 милиона лева към фирмите на Цветан Василев няма да създаде проблем, тъй като на този етап не е изискуем. "Ботев" няма дълг и към Корпоративна търговска банка.

Това обаче не успокоява шефовете на "канарчетата" от Сдружение "Ботев" 1912, които работят борчът да бъде превърнат в акции на "Ботев", които кредиторите ще получат.

Основният проблем ще бъде споразумението с единия от кредиторите ТЦ - ИМЕ, с чийто шефове все още не е установен контакт. С тази задача се нагърбиха Ангел Палийски и адвокат Георги Несторов.

Шефовете на "Ботев" увериха, че са готови за конструктивни разговори с всеки за доброто на клуба./sportal.bg

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 26
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК