BG EN

Шефът на евтините таксита във Варна разказа за побоя

ЧАС ПИК

Шефът на евтините таксита във Варна разказа за побоя

20582
на 26.01.2016
Шефът на евтините таксита във Варна разказа за побоя
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Подбиване на цените е причината, която доведе до екшън и физическа саморазправа с шефа на една от таксиметровите компании във Варна.

препоръчано

Таксиметровите шофьори от другите фирми са протестирали против понижените тарифи на въпросната фирма. Поради това шьофори на повече от 100 таксита окупираха пространството пред офиса на фирмата до Музей „Владислав Варненчик” в неделя.

Бакшишите са нахлули в офиса на фирмата и са нападнали шефа на таксиметровата компания, която подбива цените. Дори и пред камерите мъжете крещяха, че едва изкарват по 15 лева на ден, а когато се появи фирма с тарифа от 60 стотинки, нищо не могат да изкарат. 

свързани новини

"Свалиха ме на земята и започнаха да ме удрят", обясни нападнатият от разярените шофьори мъж.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и "Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК