BG EN

Шефът на КНСБ Пламен Димитров става зам.-председател на Тристранката

Икономика

Шефът на КНСБ Пламен Димитров става зам.-председател на Тристранката

7876
на 10.09.2013
Шефът на КНСБ Пламен Димитров става зам.-председател на Тристранката
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на КНСБ Пламен Димитров е избран за заместник-председател на Националния съвет за тристранно сътрудничество (НСТС) на заседание днес на Съвета в Министерския съвет.

препоръчано

Кандидатурата му е предложена след консултации между КТ "Подкрепа" и КНСБ. На заседанието днес, председателствано от вицепремиера Зинаида Златанова, социалните партньори ще обсъдят проекти на закони за изменение и допълнение на Данъчно-осигурителния процесуален кодекс и на Кодекса на труда, както и промени в Наредбата за условията и реда за извършване на посредническа дейност по наемане на работа, предаде БТА.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК