BG EN

Шефът на митниците без изненада за корупцията на "Лесово"

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Шефът на митниците без изненада за корупцията на "Лесово"

20371
на 04.11.2016
Шефът на митниците без изненада за корупцията на Лесово
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Не съм съвсем изненадана от случилото се на "Лесово". Преди 2 години имаше същата акция там, преди месец на "Капитан Андреево". Считах, че тези служители няма да продължават с подобни корупционни действия. Подкрепяме акциите и считаме, че те могат да имат превантивен ефект, но вероятно е необходимо време за промяна. Това заяви директорът на Агенция "Митници" Розалия Димитрова пред БНТ.

препоръчано

Тя коментира, че службите и ръководството на Агенция "Митници" са с нулева толерантност към подобни действия. Тя заяви, че точно заради повтарящите се злоупотреби, правителството е закрило митницата в Свиленград.

Средната заплата на митничар е между 700 и 1400 лв., в зависимост от конкретната длъжност, каза още Розалия Димитрова.

Вече няма опашка на ГКПП "Лесово" съобщи в пряко включване репортерът ни Тихомир Игнатов.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК