ГОРЕЩО
Украйна бомбардира руски колеж - четирима ученици загинаха, десетки са ранени (СНИМКИ)
Ланс търси първа Купа на Франция в историята си срещу закъсалия Ница
Новият път на ЦСКА: защо този път е различно
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Прокуратурата протестира срещу присъдата на Пепи Еврото, поиска пак да бъде обявен за издирване
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Премиерът Радев: Случаите с Пепи Еврото и Мартин Нотариуса трябва да се разплетат (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
Шефът на НАСА: САЩ и Китай са в космическа надпревара и трудно биха си партнирали
4538
на 26.08.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шефът на НАСА Бил Нелсън заяви, че Вашингтон и Пекин са в състояние на космическа надпревара в момента, като трудно би могло да се очаква двете страни да си партнират в Космоса, съобщава ТАСС.
препоръчано
„За съжаление, смятам, че ние с Китай в момента сме в състояние на космическа надпревара. Ако говорим за Съединените щати, то бих искал с Китай да си партнираме в Космоса, както това става с Русия”, анализира Нелсън
свързани новини
Китайският роувър "Чжужун" измина повече от километър на Марс
6957
на 24.08.2021
“Кюриосити" засне камък на Марс, приличащ на гущер (СНИМКА)
4659
на 16.08.2021
Шефът на НАСА отбелязва, че сътрудничество в Космоса между Пекин и Вашингтон в момента би се постигнало доста трудно, тъй като „Китай е затворена страна, а за сътрудничество в космическата област е необходима прозрачност”.
Превод и редакция: ПИК
свързани новини
Роувърът "Чжужун" се придвижи на повърхността на Марс
5823
на 22.05.2021
Директорът на Националното разузнаване на САЩ подаде оставка
6157
преди 1 часа
Защо хората са предимно десничари
6171
преди 2 часа


