ГОРЕЩО
ТОТАЛНА ПАРОДИЯ! Иван Демерджиев - новият Кирил Петков
ОБРАТ В РАЗСЛЕДВАНЕТО за смъртта на Малък Тошко - още нищят дали е...
Голямата измислица на "Маркет линкс"
Развитие по случая „Петрохан – Околчица“: ПОД ЗОРКОТО ОКО НА ПОЛИЦИЯТА наследниците на загиналите влизат във владение на имота
НОВА СТРАТЕГИЯ! Кандев замазва скандала с разкритията на Картофа - прави си пиар на гърба на драмата с Наталия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шефът на Националното разузнаване на САЩ Дан Коутс се оттегля от поста си. Той става поредният високопоставен член, който напускана администрацията на Доналд Тръмп.
препоръчано
Като шеф на разузнаването, Дан Коутс координираше работата на 17 агенции, включително ЦРУ и Агенцията за национална за сигурност. Той често е имал конфликт с президента заради оценки, свързани с Русия, Иран и Северна Корея. Обтегнатите отношения между Доналд Тръмп и Дан Коутс се дължали и на сериозни разногласия между президента и разузнавателните агенции.
свързани новини
Бившият шеф на ЦРУ Джон Бренън стана писател
6989
на 29.11.2018
Джина Хаспъл се закле като директор на ЦРУ
8947
на 21.05.2018
Президентът обяви, че на негово място номинира конгресмена републиканец Джон Ратклиф.
„Коммерсант“: ЦРУ влезе в Държавния департамент
8193
на 14.03.2018
ИСТОРИЧЕСКО! Жена поема ръководството на ЦРУ
12861
на 13.03.2018


