ГОРЕЩО
ПРАХ ЗА ОЧИТЕ: Кой плати метежа? DJ Асена НЕ ПОЗНАВА ЗАКОНА или ЛЪЖЕ за финансирането на протеста
Жестоко убийство в село Прелез, извършителят е задържан
Делян Пеевски: Заради политически чадър от ППДБ, СРС пусна на свобода директора, обвинен в незаконно заснемане на видеа от ученически тоалетни
Атанас Зафиров: Не се срамуваме за участието си в това правителство
Новите избори - дни преди Цветница
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Председателят на руската Държавна дума Сергей Наришкин предложи да бъде продължен срокът на примирието в Украйна, предаде РИА Новости.
препоръчано
В петък изтече срокът на примирието между украинските власти и самопровъзгласените ДНР и ЛНР. Президентът на Украйна Петро Порошенко продължи режима на прекратяване на огъня с три дни- до понеделник.
„Запазва се тревогата за бъдещето на Украйна и Европа. Не трябва да се допуска провал на преговорите и възобновяване на бойните действия. Трябва да се продължи срокът на примирието и накрая то да се направи реално”, заяви Наришкин.
Италианската полиция арестува 384 души и конфискува 1,4 тона наркотици
6837
преди 8 часа
Освободените от Беларус затворници твърдят, че ги пускат без паспорти
8637
преди 8 часа


