ГОРЕЩО
РЕШЕНО: Депутатите замразиха заплатите си
АФЕРАТА "КУБ": До дни стават ясни поразиите от незаконното строителство в "Баба Алино“, изплува и проблем в Свети Влас
НА КОСЪМ: ФБР предотвратило атентат срещу Тръмп
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ЧАС ПИК
Шефът на „Европол” предупреди: "Ислямска държава" готви големи атентати в Европа
11013
на 19.02.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Терористите от „Ислямска държава” подготвят големи атентати в Европа. Целта на екстремистите ще е да има много жертви. За това предупреди в интервю пред швейцарския вестник Neue Zürcher Zeitung шефът на „Европол” Роб Уейнрайт.
препоръчано
„Очаква се "Ислямска държава" или други религиозни терористични групировки да извършат атака някъде в Европа. Целта ще е голям брой жертви”, каза Уейнрайт.
Той не уточни кои точно европейски страни са под заплаха, но съобщи, че в момента Европа е изправена пред най-голямата терористична заплаха от 10 години насам. „Съществува опасност, че атаката ще бъде извършена от терорист-единак, тя не е намаляла”, посочи той.
РЕШЕНО: Депутатите замразиха заплатите си
2105
преди 9 минути
“Булгаргаз“ иска по-висока цена на природния газ за юли
4439
преди 1 часа


