BG EN

Шизофреник е удушил бившия кмет на село Михайлово?

Региони

Шизофреник е удушил бившия кмет на село Михайлово?

4539
на 17.09.2014
Шизофреник е удушил бившия кмет на село Михайлово?
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Според предварителна информация от аутопсията на бившия кмет на Михайлово той е бил удушен, вероятно с връзки за обувки, пише "24 часа".

препоръчано

Разследващите подозират, че убийството е станало заради кражба, защото всичко в къщата било преобърнато. Намерени били достатъчно следи и се издирва като заподозрян за убийството местен шизофреник, който се укрива.

Самотноживеещият 77-годишен Цветко Барашки бил открит мъртъв във вторник привечер от две съседки, които се притеснили, че не го видели цял ден да излиза от къщата си.Барашки е бил 4 мандата кмет на Михайлово от 1991 до 2007 г. От години живеел сам, след като жена му отишла да живее при сина им в САЩ, а дъщеря му се установила в Швейцария.

Местните си спомниха, че заподозреният шизофреник вече веднъж нападал Барашки преди години и го намушкал няколко пъти с нож при опит да го ограби. Извършителят тогава не бил съден заради болестта си, а бил въдворен в специализирано здравно заведение, от което по-късно избягал.

Разследващите продължават огледа на къщата на жертвата.

Преди 3 години в Михайлово бе удушена жена, от която убийците задигнали златните накити и скрили трупа в двора на изоставена къща. Двама млади роми братовчеди от село бяха заловени като убийци на магазинерката Красимира Градинарска, а по-късно бяха осъдени.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от Възраждане (ВИДЕО) БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от "Възраждане" (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК