ГОРЕЩО
Европейският център за транспортни политики с писма до посолствата на Франция и Германия заради намеса в българската съдебна система
Изненадваща промяна в тона на "Дондуков" 2. Ето какво направиха от ДПС-Ново начало, докато Мирчев иска да раздава юмруци
БСП и ИТН на консултации при Радев утре
Силистра избра десетте най-добри спортисти за 2025 година (СНИМКИ)
ГОРЕЩА ТЕМА! И Апелативният съд в София каза тежката си дума за легитимността на Сарафов като главен прокурор
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хусите (шиитски екстремисти от движението „Ансар Аллах”) смятат, че президентът на Йемен Абд Рабу Мансур Хади трябва да се изправи пред съда. Според разпространено днес изявление на шиитските екстремисти, Хади не е легитимен държавен глава, предаде ТАСС, пише "Фокус".
препоръчано
„Хади вреди на сигурността, стабилността, икономиката и живота на народа на Йемен“, се казва в документа, който беше публикуван от така нареченият „върховен революционен комитет“, който ръководи хусите.
В Йемен ликвидираха четирима членове на "Ал Каида"
12903
на 21.01.2013


