ГОРЕЩО
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
Любослав Пенев се прибра в България
Диана Дамянова пита: Ще каже ли Радев нещо на тема Боташ, че иначе малко неудобно се получава...
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Най-добре е Гренландия да се управлява от Щатите (ВИДЕО)
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Шкумбата: Гордост, жестокост, егоизъм, невежество, суета- това са хората в парламента
11898
на 12.07.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
„Гордост, жестокост, егоизъм, невежество, суета – това са тежки грехове, които не могат да се простят лесно“, каза Шкумбата в ефира на Нова ТВ.
Запитан докога ще продължават протестите на улицата, той отговори: „Докато си тръгнат управляващите. А те би трябвало да си тръгнат. Не бива да се стига до това умората и отчаянието у хората да вземат превес“.
Попитан дали има такива хора – с нови идеи, с нови ценности, които са готови да заемат местата на корумпираните политици, Шкумбата отговори: „Това са младите. Те са бъдещето и те ще поемат отговорността“.
препоръчано


