BG EN

Шойгу се оплака на турския си колега, че Зеленски може да хвърли "мръсна бомба"

Европа

Шойгу се оплака на турския си колега, че Зеленски може да хвърли "мръсна бомба"

14127
на 23.10.2022
Шойгу се оплака на турския си колега, че Зеленски може да хвърли мръсна бомба
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министрите на отбраната на Русия и Турция – Сергей Шойгу и Хулуси Акар, обсъдиха в телефонен разговор днес ситуацията в Украйна, предадоха ТАСС и Ройтерс, като се позоваха на изявление на руското министерство на отбраната.

препоръчано

В изявлението се казва, че руският министър на отбраната Сергей Шойгу е повторил загрижеността, която е изразил и пред френския министър на отбраната по-рано днес, че Украйна може да използва "мръсна бомба", за да ескалира конфликта. 

Русия не е представила никакви доказателства в подкрепа на това твърдение, посочва Ройтерс.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК