ГОРЕЩО
Асен Василев вдигна кръвното на Ваня Григорова. Общинската съветничка за "Промяната": Нагли, арогантни изроди!
Експерт с ГОРЕЩ АНАЛИЗ: КОНФЛИКТЪТ ЕСКАЛИРА! Пътят до победата и примирието в Иран е много дълъг
Ето какво щеше да се случи, ако Драго Боцев, а не Благо Коцев, беше присвоил четири декара в Морската градина във Варна
ТОТАЛНА ПАРОДИЯ! Иван Демерджиев - новият Кирил Петков
ОБРАТ В РАЗСЛЕДВАНЕТО за смъртта на Малък Тошко - още нищят дали е...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отново ситуация с дете зад волана. То е било заснето да стои в скута на шофьор и да управлява автобус с пътници на магистрала “Тракия”.
препоръчано
“На около 50 км от Бургас бяхме засечени в лявата лента от автобуса, който после се прибра в дясна лента”, разказа пред Нова телевизия гражданката Симона.
При изпреварването тя и мъжът й видели, че зад волана е седнало момчето.
Шофьорът, освен че е позволил това, в лявата си ръка държал и мобилен телефон. Рейсът пък криволичел по двете ленти - активна и изпреварваща, на магистралата и едва не ги засякъл в активната.
свързани новини
Младеж зад волана предизвика катастрофа край Несебър, рани баща и дете
10063
на 25.09.2023
БЕЗУМИЕ! 11-годишно дете зад волана удари две коли във Враца
10852
на 22.11.2022


