ГОРЕЩО
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В същото време вътрешният министър Бернар Казньов обяви, че страната е в пълна бойна готовност за опазването на реда по време на първенството. Той разкри, че са мобилизирани 70 000 полицаи и жандарми, които ще пазят надпреварата от терористи.
препоръчано
"Нула предпазни мерки е равно на 100 риск, но 100 процента мерки не гарантират нула риск", коментира той за "Екип". Казньов гарантира също, че няма да се повторят издънките от финала за купата, когато въпреки обиските феновете вкараха куп пиротехника на стадиона.
60 хиляди полицаи ще пазят реда на "Евро 2016"
23115
на 25.05.2016
Варди и Кейн зарадваха Англия в първата контрола преди Евро 2016
11068
на 23.05.2016


