ГОРЕЩО
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Първите съквартиранти в новия сезон на "Биг Брадър oл старс", който стартира преди минути, са в шок от слуховете, че в Къщата ще се завърне щурата майка на Албена Вулева - рускинята Людмила Захажаева.
препоръчано
Тодор Славков, Петя Буюклиева и Катето Евро отсега заплашили продуцентите, че ще си тръгнат, ако им пуснат и на тях дразнещата учителка, която подлуди звездите във "ВИП Брадър".
Людмила сама пусна слуховете, че се връща в Къщата с публикация във "Фейсбук", в която посъветва феновете си да не страдат за нея, тъй като скоро щели да я видят.
"Дали няма да вляза и в "Биг Брадър oл страс. Гледайте в сряда!", заяви Захажаева.
свързани новини


