ГОРЕЩО
Чистката в МВР продължава! Дечев смени тримата зам.-директори на СДВР
Избраха Карина Караиванова - Ганозова за подуправител на БНБ
ЗВУЧНА ПЛЕСНИЦА! Тошко Йорданов гневен: В тази ситуация сме заради политическата алчност на Асен Василев (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Делян Пеевски след решението за Съвета за мир: Петроханците днес приключиха! (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! След предложението на Делян Пеевски: Парламентът задължи МС да внесе закон за ратифицирането на Споразумението за мир
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В непосредствена близост до почти всяко столично училище се продават цигари, показва изследване на Асоциация „За живот без тютюнев дим”. Проверката им е показала, че в 95%, или 84 от 87 проверени училища цигари се продават и дори рекламират в район от 250 метра около сградите.
препоръчано
В същото време българските подрастващи продължават да са на първо място в Европа по употреба на тютюневи изделия – пушат около 25% от учениците на 16 години. Момичетата пушат по-често от момчетата. От асоциацията са категорични, че рекламата влияе на децата и настояват да се въведе пълна забрана на рекламирането на цигари.
Проф. Георги Рачев: Задава се промяна във времето от вторник
14848
преди 4 часа
ТЪЖНА ВЕСТ: Съпругата на Йордан Соколов издъхна на 92 г.
21500
преди 9 часа
СВЯТ ДЕН: Почитаме голям празник, честван някога от цяла империя
31874
преди 9 часа


