ГОРЕЩО
Митко Есемеса не знае дали ще е част от партията на Радев, отрече Цветанов да реди листите (ВИДЕО)
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Радев вече е обикновен гражданин, но кортежът и охраната му са по-внушителни от тези на Путин (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
Хекимян: Терзиев ще бъде запомнен с думата "боклук"
Meteo Balkans с предупреждение: На 25 и 26 януари ще се завихри южен вятър - ето какво ще се случи (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицейски кон нагло се качи в градски автобус в Лондон. Хората на спирката направо бяха шокирани и панически се втурнаха да избягат по-надалече. Когато се отворили вратите на току-що спрелия автобус, полицейският кон щукнал да се качи пръв в него. Жителите на британската столица твърдят, че подобен екшън никога досега не се е случвал, съобщават от Би Би Си.
Мястото на екшъна е спирка на автобус номер 43, който се движи в лондонския квартал „Излингтън“. Причината животното да се озове в превозното средство е, че полицай от местното управление, част от конната полиция, в момента помагал на човек, колабирал в автобуса. И конят искал да отиде при стопанина си.
препоръчано


