ГОРЕЩО
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Феновете на Ливърпул планират необикновена акция на мача от 7-мия кръг на английското футболно първенство с Астън Вила. Туитърът на "червените" фенове "Анфийлд Чат" предлага запалянковците да посетят мача, облечени като бившия старши треньор на Борусия (Дортмунд) Юрген Клоп - в спортен костюм, с кепе и с очила.
След неуспешния старт на Ливърпул в английското първенство (8 точки в 6 мача) сред запалянковците започнаха разговори за оставката на мениджъра Брендън Роджърс. Като главен кандидат за поста на Брендън Роджърс се смята именно германският треньор Юрген Клоп.
препоръчано
Спортал
В Германия гръмнаха: Клоп поглежда към Ливърпул
3895
на 15.09.2015


