ГОРЕЩО
ХРАБРЕЦ: Раненият български полицай - герой в две държави
Писателят Христо Стоянов ИЗБУХНА: Гнус ме е от тебе, Мариян Бачев!
САМО В ПИК: Явор Бахаров гази закона - заради бременната си жена минава на червено (СНИМКИ)
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
"КАТО ЩИПКА СОЛ НА РАНА": Проф. Дуранкев обясни защо не трябва да се пипат данъците и предупреди: Инфлацията ще мине 7%
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 24.07.2025 г., на път III- 608, в началото на с. Спасово, в посока към с. Изворово, около 11:20 ч., е настъпило пътнотранспортно произшествие. По първоначална информация, същото е между мотопед "Балкан" управляван от 75-годишен мъж и л.а."Мазда", управляван от 76-годишна жена.
препоръчано
Двамата водачи са тествани за употреба на алкохол, отчетени са отрицателни резултати. Пострадал е мъжът, оказана му е медицинска помощ и е освободен. В РУ-Чирпан, на 75-годишния мъж са съставени два акта за установени административни нарушения и е издаден протокол за ПТП с пострадало лице.
Кола помете колоездач на 9 години в Карнобат
17503
на 31.05.2025


