BG EN

Шофьор без книжка едва не уби дъщеря си в катастрофа

Инциденти

Шофьор без книжка едва не уби дъщеря си в катастрофа

5163
на 27.07.2013
Шофьор без книжка едва не уби дъщеря си в катастрофа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Водач без книжка катастрофира край Шумен, а при инцидента е пострадала 13-годишната му дъщеря, съобщават от полицията в Шумен. В колата пътували жена му и още три деца, които по чудо са невредими. Инцидентът е станал около 1:30 часа миналата нощ на кръстовището на улиците "Стефан Кардажа" и "Ленин" в село Менгишево.

препоръчано

32-годишният мъж от село Бяла река управлявал лек автомобил Рено "Лагуна", собственост на друг мъж от град Върбица. Заради движение с несъобразена скорост неправоспособният водач загубил контрол над волана и се блъснал в бетонна ограда. Веднага след това напуснал произшествието.

Вследствие на удара е ранена 13-годишната му дъщеря, която се возила в автомобила. След преглед в шуменската болница станало ясно, че момичето е със счупен горен край на раменната кост. Детето е настанено за лечение, без опасност за живота. Останалите пътници - съпругата му и другите три деца, са се отървали невредими. По автомобила са нанесени значителни материални щети. Образувано е досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 49
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК