ГОРЕЩО
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Неправоспособен водач рани жена и дете на пешеходна пътека днес в Пловдив, пише "24 часа".
препоръчано
Катастрофата е станала около 12.40 часа на бул. “Княгиня Мария Луиза”, съобщиха от ОДМВР.
Според първоначалната информация 30-годишна жена и 12-годишно момче били блъснати на пешеходната пътека от лек автомобил “Рено”, който отнел предимството им. Пострадалите са транспортирани в болница, където са настанени за наблюдение.
При отработване на произшествието екип на сектор “Пътна полиция” установил, че водачът на колата – Е.А. /29 г./ от Пловдив, е с отнета шофьорска книжка. Алкохолната проба на мъжа е отрицателна.
Над 110 000 седмокласници и десетокласници на изпит днес
1674
преди 10 минути
В ПАРЛАМЕНТА: Депутатите решават да замразят ли заплатите си
2639
преди 15 минути


