ГОРЕЩО
Слави с култово ВИДЕО: Иван Христанов работи за мен. Със Саша Безуханова сме бивши гаджета
Нетаняху потвърди смъртта на Лариджани
Колтуклиева: Само екс любовницата на Руди Гела си е позволявала да води дела срещу мене - бивша и изоставена
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов разгада залъгващия финт със спортистите в листите на Радев: Някой шегобиец е издигнал Бойко Рашков срещу Борисов (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Асим Адемов приключи служебната власт: Христанов прави поразии в земеделието. В случая "Петрохан“ накъдето и да се обърнем, срещаме хора от ППДБ (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шофьор е блъснал с автомобила си жена в монтанското село Бързия и след това е избягал, съобщиха от полицията в областния град. Инцидентът е станал в петък около 8 часа сутринта.
препоръчано
Пешеходката пресичала пътя, когато била пометена от колата, която се движела на заден ход. 69-годишната жена била закарана в болница, където установили, че е със счупен ляв крак, но без опасност за живота.
След проведени издирвателни мероприятия полицията установила, че шофьорът е 63-годишният Я.К от Берковица. Разследването на случая продължава.
Трагедия! Мъж загина в катастрофа на "Тракия"
17040
на 23.09.2017
Тежка катастрофа на пътя Варна-Бургас! Загинала е възрастна жена
12691
на 21.09.2017
Катастрофа на изхода на Карлово, кола се размаза в стълб
14366
на 21.09.2017
Тежка катастрофа край Русе, шофьор почина на път за болницата
14497
на 20.09.2017


