BG EN

Шофьор блъсна 15-годишно момиче и избяга

Инциденти

Шофьор блъсна 15-годишно момиче и избяга

8961
на 08.05.2019
Шофьор блъсна 15-годишно момиче и избяга
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Шофьор блъсна 15-годишно момиче и избяга, съобщиха от полицията.

На 7 май на булевард „Васил Левски“ в Хасково е станал пътен инцидент с лек автомобил „Фолксваген“, шофиран от 34-годишен мъж. Той не е съобразил скоростта си на мокър асфалт и е ударил пресичащата 15-годишна пешеходка.

След удара водачът не е уведомил органите на МВР и е напуснал произшествието. Пострадалото момиче е прегледано в болницата, където е установено, че е с хематоми в областта на краката, освободено е за домашно лечение.

Виновният водач е издирен и му е съставен акт.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите решават за промените в Изборния кодекс и как ще гласуване на изборите (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите решават за промените в Изборния кодекс и как ще гласуване на изборите (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 19
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК