BG EN

Шофьор брои 4500 евро след голям гаф в Карлово

Инциденти

Шофьор брои 4500 евро след голям гаф в Карлово

15045
преди 3 часа
Шофьор брои 4500 евро след голям гаф в Карлово
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Шофьор ще брои близо 4500 евро, след като бе хванат в крачка при полицейска проверка в Карлово.
 
Мъжът зад волана бил спрян от полицейски екип, като тестът с дрегер отчел резултат 1,35 промила алкохол в издишания въздух. Последвал арест, като след изтичане на 24-часовата мярка шофьорът бил освободен с мярка "подписка".

препоръчано

Признавайки се за виновен, в рамките на по-малко от три седмици мъжът, със съдействието на неговия защитник, успял да постигне споразумение с прокуратурата. Получил наказание от шест месеца затвор условно, с три години изпитателен срок, както и глоба в размер на 255 евро. Към това се добавя и отнемането на книжката за период от година и половина, съобщава "Марица".

Шофьорът ще трябва да плати в полза на държавата 4100 евро - равностойността на колата, която управлявал в нетрезво състояние, но не е негова собственост. За негова сметка са и разноските по делото в размер на близо 100 евро.

Споразумението е одобрено от съда и вече е в сила.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Йордан Цонев похвали Спецов за Лукойл: Дано сега управляващите да не ви сменят, защото имат този навик (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Йордан Цонев похвали Спецов за "Лукойл": Дано сега управляващите да не ви сменят, защото имат този навик (ВИДЕО)
ново
Днес: 118
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК