BG EN

Шофьор на 14 години отнесе баба в Никопол

Инциденти

Шофьор на 14 години отнесе баба в Никопол

9815
на 27.07.2019
Шофьор на 14 години отнесе баба в Никопол
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

74-годишна пешеходка е била блъсната, докато се е движила на пътното платно, успоредно на левия тротоар на кръстовището между улиците “Димитър Благоев“ и „Веслец“ в Никопол. Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР - Плевен.

Сигнал за инцидента в полицията е постъпил около 16:50 часа вчера. Местопроизшествието е посетено от разследващ полицай. Извършен е оглед.

Изяснило се е, че пешеходката е блъсната от 14-годишен водач на лек автомобил „Опел“. Пострадалата е настанена за лечение в плевенска болница в критично състояние. Тестът за алкохол на шофьора е отрицателен.

Проверка е установила, че той е неправоспособен. Уведомен е прокурор. Образувано е досъдебно производство.

препоръчано
свързани новини
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Топ анализаторът проф. Мермерски с прогноза ще се стигне ли до мир между САЩ и Иран: За европейците войната в Украйна е по-страшна - тя ни разорява икономически (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Топ анализаторът проф. Мермерски с прогноза ще се стигне ли до мир между САЩ и Иран: За европейците войната в Украйна е по-страшна - тя ни разорява икономически (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК