ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж на 57 години е пострадал при катастрофа, станала тази сутрин на главен път Е 79 – в участъка Дупница – село Джерман.
препоръчано
Инцидентът възникнал между лек автомобил и влекач с ремарке. 57-годишният водач на колата е отнел предимството на товарния автомобил, последвал е удар и лекият автомобил се е преобърнал в страни от пътя.
Шофьорът е настанен в дупнишка болница с 3 счупени ребра. Тестът за употреба на алкохол на двамата водачи е отрицателен.
По случая е уведомен е дежурен прокурор.


