ГОРЕЩО
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тежък инцидент стана късно снощи в пловдивския район "Южен". 55-годишен пешеходец беше блъснат на булевард "Академик Петър Динеков", а злосторникът-шофьор избяга.
Мъжът е транспортиран в болница в изключително тежко състояние. Той е с опасност за живота. До късно през нощта следователи оглеждаха района. Те откриха разпилени портфейла, обувките и очилата на пострадалия. Това не е първият подобен инцидент, информира ТВ7.
Преди три години друг пешеходец намери смъртта си отново на същата улица, припомнят хора от квартала. Те излизат със страх всеки ден от входовете на блока си, които се намират на три метра от пътното платно. Полицията издирва водача на автомобила.
препоръчано
Разследват пожар в склад за детски играчки в Пловдив
5250
преди 3 часа
КАТАСТРОФА: Автобус падна в дере край Ловеч
11756
преди 4 часа
Жена без книжка прегази пешеходец, разследват случая
14045
преди 7 часа


