ГОРЕЩО
Контрера с тежки думи след консултациите при Йотова: Намираме се в конституционна каша
Марко Рубио с предупреждение: САЩ не изключва да проведе военна операция срещу Иран
Проф. Николай Габровски бие тревога: Трябва да имаме поне 65 000 медицински сестри, а имаме 22 000 - три пъти недостиг
МИСТЕРИЯТА Е РАЗБУЛЕНА! Стана ясно какво е и как действа супер секретното оръжие на Тръмп
Осветлиха поредното лицемерие на ППДБ, този път е свързано с Изборния кодекс
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Щабът, с който ще работи Лауренцио Регекампф в Стяуа, води днешната тренировка на тима. Босът на румънския гранд Джиджи Бекали обяви, че наставникът на Литекс ще бъде на сутрешното занимание и ще бъде представен официално, но има промяна в плановете, съобщават медиите в северната ни съседка.
На "Генча" за старта на заниманието се пояха помощниците Антон Петря и Кристинел Цермуре, треньорът на вратарите Флорин Тене, както и кондиционният специалист Томас Нойберт.
Медиите в Румъния твърдят, че Регекампф е останал в Ловеч, за да избистри последните детайли около прекратяването на договора си. Специалистът е чакан в Букурещ следобед и тогава би трябвало да подпише договора си.
препоръчано
свързани новини
Стяуа отмъкна треньора на Литекс, румънците представят днес Регекампф
8639
на 03.12.2015
Косовско ренде държи ЦСКА в шах
4200
преди 2 часа
Бразилци с мераци за играч на Лудогорец, водят се преговори
5926
преди 10 часа
Емерсон Родригес взе №10 в Ботев Пловдив
4432
преди 10 часа
Поляци напират за вратаря на Локомотив Пловдив
6530
преди 11 часа


