ГОРЕЩО
Изпълнителният директор на НДК Андриана Татарова: Заплатата ми не е 14 000 евро, атаките срещу мен са от ден първи
Арх. Пламен Мирянов ЕКСКЛУЗИВНО: Нека вървим заедно на най-голямото шествие в България - за вярата, добродетелите, правдата, морала и завета на нашите предци (СНИМКИ/ВИДЕО)
Адвокати с ШОКИРАЩИ РАЗКРИТИЯ - авери на Калашниците заплашват ранени при мелето на "Челопешко шосе“
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
Димитър Стоянов прати Украйна да си купува оръжие на пазара и скочи на опозицията: Глухи са, защото не чуват посланията на гражданите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Германският външен министър Франк-Валтер Щайнмайер заяви, че е необходимо да се проведат сериозни преговори за решаване на кризата в Нагорни Карабах, предаде РИА Новости, цитирана от Фокус.
препоръчано
Преди срещата на „тройката“ на ОССЕ, която включва предишния, настоящия и бъдещия председател на организацията, в Берлин, министърът заяви, че приветства примирието между враждуващите страни, но „статуквото не може да осигури сигурност“.
Армения и Азербайджан на 2 април съобщиха за влошаване на ситуацията в зоната на карабахския конфликт. Ереван и Баку се обвиняваха взаимно във враждебни действия, но на 5 април обявиха прекратяване на огъня
свързани новини
Щайнмайер: След година Г-7 може да обсъди връщането на Русия
8230
на 10.04.2016
Щайнмайер потвърди срещата на минскатта групата за Нагорни Карабах
3135
на 04.04.2016
Европа търси трайно решение за лятното и зимното часово време
15071
преди 16 часа
ЕС забранява еднократните пакетчета с кетчуп и майонеза в заведенията
10280
преди 18 часа


