ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
Животът днес
ЩЕТИ: „Артекс” отчете загуби за 1,8 млн. лева заради спирането на "Златен век"
6356
на 01.08.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Строежът на небостъргача "Златен век" в столичния квартал "Лозенец" ще продължи, но от фирмата „Артекс” посочват, че поради спирането на работата по сградата са претърпели загуби за 1,8 млн. лева.
Това обявиха в писмо до медиите от „Артекс”. Според компанията с решението си съдът е потвърдил, че разрешителното на сградата е валидно.
Очаква се позиция и на Министерство на регионалното развитие и ДНСК.
От Инициативния комитет „Лозенец”, които са срещу изграждането на небостъргача, пък са заканиха, че ще продължат с протестите.
препоръчано
свързани новини
Падна забраната за строеж на "Златен век" на "Артекс"
38717
на 31.07.2019
Законодателството е с недостатъци и двоен аршин като случая "Златен век"
9181
на 23.07.2019
"Артекс" съди протестъри заради спирането на "Златен век"
27224
на 06.06.2019


