ГОРЕЩО
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
СЕНЗАЦИОННО РАЗКРИТИЕ! Учени установиха: Глобалното затопляне удължава дните - за първи път от 2,6 млн. години 24-часовата константа рухва
ГАРА РАЗПРЕДЕЛИТЕЛНА ЗА МИГРАНТИ! Нелегалните пришълци станали все по-богати и изобретателни - превозвали се в катафалки и линейки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Японската компания „Тохо” е взела решение да снима нов филм за легендарното чудовище Годзила, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на ИТАР-ТАСС.
препоръчано
Това ще бъде двадесет и деветата серия за Годзила. По-рано компанията заяви, че след двадесет и осмия филм темата е напълно изчерпана, но след това промени мнението си. Снимките на новата лента ще започнат през следващата година, а премиерата ще се състои през 2016-та.
Компанията все още не може да каже дали филмът ще бъде сниман с компютърна графика или в ролята на Годзила ще влезе актьор, облечен в костюм на чудовището, както повелява традицията.
Компания за изкуствен интелект призова за забавяне на разработките
8331
преди 5 часа
Украйна се извини на Гърция заради дрон, открит край остров Лефкада
8408
преди 6 часа


