ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО: Дрон нахлу в българското въздушно пространство, взривен е на 100 м от границата ни с Румъния (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
КРАЙ НА ЛЕВА! Двойното обозначаване на цените на стоките спира днес
НОИ въвежда промени, свързани с личните платежни сметки – кого засяга и какво трябва да знаем
АД ПОД НЕБЕТО! Слънцето ще пече безмилостно над цялата страна - температурите ще достигнат 38 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Премиерът Николай Денков е поканил синдикатите за среща в неделя. Причината е протестите и пътните блокади на енергетиците заради Плана за справедлив преход. Това заяви пред Нова телевизия президентът на КНСБ Пламен Димитров.
препоръчано
Той обаче подчерта, че не е ясно дали срещата ще се състои, тъй като, по думите му, ако документите бъдат внесени днес в Европейската комисия, каквато заявка даде в петък министър-председателят, тя ще е безпредметна.


