ГОРЕЩО
Шкварек го разобличи: Иво Мирчев направи открит плонж в няколко студиа към новия скут, в който копнее да скочи
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ШАШ И ПАНИКА: Голямо шубе подгони ПП, Денков кандърдисва Радев да не скача на избори
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
БЕЗ ПАНИКА: Спират 6-и блок на АЕЦ "Козлодуй" за отстраняване на дефект
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кюстендилски полицаи са задържали 27-годишен гражданин на Германия, съобщиха ОД на МВР. Когато му извършили проверка, той е представил фалшива шофьорска книжка.
препоръчано
Въпросният мъж е показал свидетелство за управление на моторно-превозно средство, издадено в Румъния. При направена справка чрез контактния център на МВР било установено, че свидетелството, с което се представя, е неистинско.
Задържаният ще остане 24 часа в полицейския арест. По случая е образувано бързо полицейско производство в РУ Кюстендил. Уведомен е и дежурен прокурор.
Свикват референдум за Околовръстното убиец на Пловдив
9629
преди 9 часа
Утре пускат нови 3 км от магистрала "Хемус"
16794
преди 12 часа


