ГОРЕЩО
Партизан иска да нарани амбициите на Цървена звезда за плейофите
Клишето „задължителен мач“ отговаря напълно за сблъсъка Жалгирис - Барселона
САМО В ПИК! Асен Василев промотира Малена Малчева – Gen Z-дъщеря на осъждан за участие в ОПГ „Шейховете“, крали тонове гориво (СНИМКИ)
СУПЕР ШОУ В ПИК TV! Колтуклиева хвана натясно на улицата Найден Тодоров: Кой ви урежда да сте министър? Така ли се компенсира залязващата ви кариера на диригент? (ВИДЕО)
ЖАЛНА НИ МАЙКА! Надежда Нейнски тотално омота конците за нотата на Иран - имало предупреждение, но нямало заплаха
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Южна Корея планира да сформира дипломатическа мисия към НАТО в Брюксел, съобщава Ройтерс.
препоръчано
Причината е амбицията на Сеул да засили партньорството си с Алианса и да играе по-голяма роля на световната сцена.
Говорейки за планираното присъствие на президента Юн Сук Йел на среща на НАТО този месец, съветникът по националната сигурност Ким Сун Хан заяви, че страната му ще се стреми да засили отношенията си с членовете на НАТО предвид непредсказуемата международна ситуация, уточнява БГНЕС.
свързани новини
Генералният секретар на НАТО иска засилване на натиска върху Северна Корея
8995
на 31.10.2017
Като част от усилията Южна Корея преговаря с Алианса за обмен на информация, комбинирани учения и съвместни изследвания за противодействие на възникващи заплахи за сигурността, поясни той.
7,4 по Рихтер взеха жертва в Индонезия
1476
преди 8 минути
CNN: Китай тайно разширява ядрения си арсенал
6476
преди 2 часа
Земетресение с магнитуд 5 разлюля Токио
7305
на 01.04.2026
DeepSeek с рекорден срив от над 7 часа
13458
на 30.03.2026


